SPF Desteği

SPF destek merkezi

Uzmanlarımızından destek alarak güvenli bir spf kaydı oluşturun

SPF kaydınızı oluştururken destek almak ister misiniz?

Yanlış yapılandırılmış bir SPF kaydı nedeniyle e-posta trafiğinizin kesilmesini önlemek için uzmanlarımızla yanınızdayız.

Destek Al

250₺ + KDV

SPF kaydı neden oluşturuldu?

SPF kaydı, şirketinizizin e-posta trafiğini garanti altına almak için temel taşlardan biridir. Yanlış yapılandırılmış bir SPF kaydı nedeniyle e-posta trafiğinizin olası bir arızasını önlemek için uzmanlarımız yanınızda.

Güvenli e-posta trafiği için gereksinimlerinizi RFC 7208'e göre uyarlıyoruz. İnternet standardı 64 sayfada bir SPF kaydının nasıl kurulacağını ve hangi kurallara uyulması gerektiğini açıklamaktadır. Hizmetimiz, SPF kaydınızı bu karmaşık kurallara göre oluşturmaktır. Bunun dışında bırakılan madde 5.7 altındadır. varsayılan olarak dahil edilebilecek makroların oluşturulması gerekmektedir.


Hizmet Kapsamı

Telefonla danışma

Deneyimli bir danışman, mevcut durumu belirler ve bireysel gereksinimleri ve mevcut çerçeveyi sizinle kabul eder. Ortak telefon görüşmesinde (maks. 15 dak.) SPF kaydınızla ilgili tüm açık soruları yanıtlama fırsatına sahipsiniz.

Mevcut SPF kaydının analizi

Bir SPF kaydı mevcutsa, analiz edilir ve gereksinimlerden sapmalar veya hatalar için kontrol edilir. Hangi bulguların bulunduğu ve hangi eylemi gerçekleştirebileceğiniz konusunda somut bilgiler alırsınız.

SPF Kaydı oluşturma

Mutabık kalınan gereksinimlere ve analiz bilgisine dayalı olarak, domain adresiniz için kabul edilen gereksinimlere göre uyarlanmış optimum bir SPF kaydı oluşturularak gönderilecektir.

30 gün içinde 2 düzeltme hakkı

Otuz gün içinde yeni veya ek gereksinimler ortaya çıkarsa veya mevcut koşullar değişirse, en fazla iki gözden geçirme yapılabilir hiçbir ek ücret ödemeden ücretsiz olarak hizmet verilir.

Ücretsiz Ek Hizmetler

Diğer domain adreslerinizin riskleri için ücretsiz kontrol

E-posta gönderimde kullandığınız diğer domain adresleriniz risk kontrolüne tabi tutularak analiz ederek bilgilendirilir.

Hizmet Bedeli

Hizmet bedeli 250₺ + kdv (maksimum 3 domain için geçerlidir)